Informacja dla studentów drugiego roku – ćwiczenia laboratoryjne z przedmiotu Fizyka z elementami biofizyki

Zajęcia laboratoryjne z Fizyki z elementami biofizyki dla studentów II roku kierunków Biologia, Biologia Medyczna oraz Genetyka
i Biologia Eksperymentalna rozpoczynają się od 3.10.2023 (wg harmonogramu).

Pierwsze zajęcia laboratoryjne z Fizyki z elementami biofizyki dla studentów II roku kierunków Biologia, Biologia Medyczna oraz Genetyka i Biologia Eksperymentalna są zajęciami wprowadzającymi, na których Studenci zapoznają się z regulaminem ćwiczeń oraz będą wykonywać zadania obliczeniowe z chemii i fizyki. Na zajęciach obowiązkowo należy przynieść ubranie ochronne (fartuch laboratoryjny) i co najmniej jeden układ okresowy pierwiastków na grupę. Zajęcia odbywać się będą w sali ćwiczeniowej A300. W razie pytań proszę o kontakt na adres mailowy: donata.figaj@ug.edu.pl.

Koordynator zajęć: dr inż. Donata Figaj

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.