Informacja dla studentów II roku, dla kierunku BIOINFORMATYKA

Zajęcia laboratoryjne z Biochemii dla studentów II roku kierunku Bioinformatyki rozpoczynają się 10.01.2020 (PIĄTEK)

Plan zajęć oraz skrypt do ćwiczeń znajdują się na stronie internetowej Katedry Biochemii Ogólnej i Medycznej / Dla Studentów

Już na pierwszych zajęciach obowiązywać będzie znajomość części teoretycznej i praktycznej jak i treści wymienionych w zagadnieniach do opracowania, podanych w skrypcie – dotyczących ćwiczenia 1 (zostanie przeprowadzony pisemny sprawdzian z wiedzy Studenta).

Na pierwsze ćwiczenia należy przynieść instrukcję do ćwiczenia 1 (w formie papierowej), fartuch laboratoryjny oraz kalkulator.

Wszystkie pytania lub wątpliwości proszę kierować do Koordynatora ćwiczeń.

Koordynator:
dr inż. Karolina Stojowska-Swędrzyńska
pokój 333A
karolina.stojowska@biol.ug.edu.pl
karolina.stojowska-swedrzynska@ug.edu.pl

Dodaj do zakładek permalink.